MC’ noored Raplas

08.05.2015 oli meil imeline võimalus külastada Rapla Vabakogudust. Nimelt viisid meie noored seal läbi noortekat. Mängisime mänge, vaatasime Fredi tunnistust, jagasime sõna, ülistasime Jumalat ning lõime uusi tutvusi.

Noorteka teemaks oli “Kas Sa kardad?”. Õnne-Liis rääkis oma kogemustest, kuidas ta on ajapikku aina julgemaks saanud ning kuidas Jumal on teda läbi erinevate olukordade juhtinud. Kõikidest kartustest ei pea vabanema sõrmenipsuga. Vastupidi – iga väiksem areng on tegelikult suur asi. Tähtis ei ole ainult lõpptulemus, vaid ka protsess, mida me kõik teeme igapäevaselt, et jõuda lähemale paika pandud sihtmärgini. Kartustest saab iga inimene vabaneda individuaalselt koos Jumala abiga. Üks on kindel – hirm on saatanast ning mitte Jumalast. Hirmust tuleb vabaneda. Usk aitab hirmust vabaneda.

Kokkuvõtteks võib öelda, et meil oli väga hea aeg koos Jumala rahvaga ning Jumalaga. Varsti-varsti on tulemas ka Rapla X-noored meile külla.

d134efa96d80a6ebb65e587006b9e7df

Õnne-Liis Aardevälja